2210-T210-K0T1-H131-1.5A.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 2210-T2 | 2210-T2 | 2210-T2 | 2210-T2 | 2210-T2 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail |
| CurrentRating(Amps) | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |