2210-T210-K0M1-H131-32A.pdf
| CurrentRating(Amps) | 32A | 32A | 32A | 32A | 32A |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V | 65 V |