E-T-A 2210-T210-K0M1-H121-25A
Part No.:
2210-T210-K0M1-H121-25A
Datasheet:
2210-T210-K0M1-H121-25A.pdf
Product details
1. How to order 2210-T210-K0M1-H121-25A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 2210-T210-K0M1-H121-25A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2210-T210-K0M1-H121-25A?
CurrentRating(Amps) 25A 25A 25A 25A 25A
VoltageRating-AC 277 V 277 V 277 V 277 V 277 V
VoltageRating-DC 65 V 65 V 65 V 65 V 65 V