E-T-A 2210-T210-K0M1-H121-12A
Part No.:
2210-T210-K0M1-H121-12A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
2210-T210-K0M1-H121-12A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order 2210-T210-K0M1-H121-12A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 2210-T210-K0M1-H121-12A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2210-T210-K0M1-H121-12A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 2210-T2 2210-T2 2210-T2 2210-T2 2210-T2
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail
BreakerType Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps) 12A 12A 12A 12A 12A
VoltageRating-AC 277 V 277 V 277 V 277 V 277 V
VoltageRating-DC 65 V 65 V 65 V 65 V 65 V