E-T-A 106-M3-P10-014827-3.5A
Part No.:
106-M3-P10-014827-3.5A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
106-M3-P10-014827-3.5A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 48VDC