E-T-A 106-M2-P10-014829-1.5A
Part No.:
106-M2-P10-014829-1.5A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
106-M2-P10-014829-1.5A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC