E-T-A 104-PR2-1.5A
Part No.:
104-PR2-1.5A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
104-PR2-1.5A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC