E-Switch L16PLS10HWHTYEL
Part No.:
L16PLS10HWHTYEL
Datasheet:
L16PLS10HWHTYEL.pdf
Description:
FLAT LENS
Product details
1. How to order L16PLS10HWHTYEL on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the L16PLS10HWHTYEL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L16PLS10HWHTYEL?
Type LED LED LED LED LED
LampColor White White White White White
LensColor Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
LensTransparency - - - - -
Ratings DC DC DC DC DC
Voltage 6V 6V 6V 6V 6V
Current - - - - -
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm)
LensSize 15.20mm 15.20mm 15.20mm 15.20mm 15.20mm