E-Switch L16PLR10KW
Part No.:
L16PLR10KW
Datasheet:
L16PLR10KW.pdf
Description:
L16PLR10KW
Product details
1. How to order L16PLR10KW on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the L16PLR10KW price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L16PLR10KW?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of L16PLR10KW.
7.How to contact us to get technical supports, such as L16PLR10KW pin diagram, L16PLR10KW datasheet?
Type LED LED LED LED LED
LampColor - - - - -
LensColor - - - - -
LensTransparency - - - - -
Ratings DC DC DC DC DC
Voltage 24V 24V 24V 24V 24V
Current - - - - -
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm)
LensSize 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia