E-Switch L16PLR10KREDREDFLATLENS
Part No.:
L16PLR10KREDREDFLATLENS
Datasheet:
L16PLR10KREDREDFLATLENS.pdf
Description:
L16PLR10KREDREDFLATLENS
Product details
1. How to order L16PLR10KREDREDFLATLENS on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the L16PLR10KREDREDFLATLENS price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L16PLR10KREDREDFLATLENS?
Type LED LED LED LED LED
LampColor Red Red Red Red Red
LensColor Red Red Red Red Red
LensTransparency - - - - -
Ratings DC DC DC DC DC
Voltage 24V 24V 24V 24V 24V
Current - - - - -
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm)
LensSize 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia