E-Switch L16PLR10FGRNGRN
Part No.:
L16PLR10FGRNGRN
Datasheet:
L16PLR10FGRNGRN.pdf
Description:
L16PLR10FGRNGRN
Product details
1. How to order L16PLR10FGRNGRN on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the L16PLR10FGRNGRN price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L16PLR10FGRNGRN?
Type Neon Neon Neon Neon Neon
LampColor Green Green Green Green Green
LensColor Green Green Green Green Green
LensTransparency - - - - -
Ratings AC AC AC AC AC
Voltage 110V 110V 110V 110V 110V
Current - - - - -
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm) 0.63 (16.00mm)
LensSize 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia 18.00mm Dia