EPCOS - TDK Electronics B82464A4472M000
Part No.:
B82464A4472M000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
B82464A4472M000.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 4.3A 18 MOHM SMD