EPCOS - TDK Electronics B43540A2108M82
Part No.:
B43540A2108M82
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43540A2108M82.pdf
Description:
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP