EPCOS - TDK Electronics B43508C5227M7
Part No.:
B43508C5227M7
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43508C5227M7.pdf
Description:
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP