EPCOS - TDK Electronics B43508B2827M87
Part No.:
B43508B2827M87
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43508B2827M87.pdf
Description:
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP