EPCOS - TDK Electronics B43508A9397M80
Part No.:
B43508A9397M80
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43508A9397M80.pdf
Description:
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP