EPCOS - TDK Electronics B43508A5477M080
Part No.:
B43508A5477M080
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43508A5477M080.pdf
Description:
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP