EPCOS - TDK Electronics B43505E2337M002
Part No.:
B43505E2337M002
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43505E2337M002.pdf
Description:
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP