EPCOS - TDK Electronics B43505A9477M080
Part No.:
B43505A9477M080
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43505A9477M080.pdf
Description:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP