EPCOS - TDK Electronics B43504F2188M000
Part No.:
B43504F2188M000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43504F2188M000.pdf
Description:
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP