EPCOS - TDK Electronics B43504A9687M80
Part No.:
B43504A9687M80
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43504A9687M80.pdf
Description:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP