EPCOS - TDK Electronics B43504A2277M82
Part No.:
B43504A2277M82
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43504A2277M82.pdf
Description:
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP