EPCOS - TDK Electronics B43504A2128M000
Part No.:
B43504A2128M000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43504A2128M000.pdf
Description:
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP