EPCOS - TDK Electronics B43504A157M67
Part No.:
B43504A157M67
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43504A157M67.pdf
Description:
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP