EPCOS - TDK Electronics B43504A0826M000
Part No.:
B43504A0826M000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43504A0826M000.pdf
Description:
CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP