EPCOS - TDK Electronics B43504A0107M007
Part No.:
B43504A0107M007
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43504A0107M007.pdf
Description:
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP