EPCOS - TDK Electronics B43501E337M80
Part No.:
B43501E337M80
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501E337M80.pdf
Description:
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP