EPCOS - TDK Electronics B43501E2158M000
Part No.:
B43501E2158M000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501E2158M000.pdf
Description:
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP