EPCOS - TDK Electronics B43501E187M62
Part No.:
B43501E187M62
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501E187M62.pdf
Description:
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP