EPCOS - TDK Electronics B43501E0277M000
Part No.:
B43501E0277M000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501E0277M000.pdf
Description:
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP