EPCOS - TDK Electronics B43501D2108M80
Part No.:
B43501D2108M80
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501D2108M80.pdf
Description:
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP