EPCOS - TDK Electronics B43501C9277M87
Part No.:
B43501C9277M87
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501C9277M87.pdf
Description:
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP