EPCOS - TDK Electronics B43501C5157M62
Part No.:
B43501C5157M62
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501C5157M62.pdf
Description:
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP