EPCOS - TDK Electronics B43501C2157M60
Part No.:
B43501C2157M60
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501C2157M60.pdf
Description:
CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP