EPCOS - TDK Electronics B43501B9157M007
Part No.:
B43501B9157M007
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501B9157M007.pdf
Description:
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP