EPCOS - TDK Electronics B43501B5227M87
Part No.:
B43501B5227M87
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501B5227M87.pdf
Description:
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP