EPCOS - TDK Electronics B43501B2128M87
Part No.:
B43501B2128M87
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Datasheet:
B43501B2128M87.pdf
Description:
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP