EPCOS - TDK Electronics B32672Z6474K189
Part No.:
B32672Z6474K189
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
B32672Z6474K189.pdf
Description:
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD