EPCOS - TDK Electronics B32652A3394J000
Part No.:
B32652A3394J000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
B32652A3394J000.pdf
Description:
CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL