EPCOS - TDK Electronics B32652A3334K189
Part No.:
B32652A3334K189
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
B32652A3334K189.pdf
Description:
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD