EPCOS - TDK Electronics B32621A3104J289
Part No.:
B32621A3104J289
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
B32621A3104J289.pdf
Description:
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL