EPCOS - TDK Electronics B32562J3684J289
Part No.:
B32562J3684J289
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Film Capacitors
Package:
2-DIP
Datasheet:
B32562J3684J289.pdf
Description:
CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC 2DIP