EPCOS - TDK Electronics B32520C0684K000
Part No.:
B32520C0684K000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
B32520C0684K000.pdf
Description:
CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL