EPCOS - TDK Electronics B32520C0105M189
Part No.:
B32520C0105M189
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
B32520C0105M189.pdf
Description:
CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL