EDAC Inc. 630-25W3250-1TC
Part No.:
630-25W3250-1TC
Datasheet:
630-25W3250-1TC.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 630-25W3250-1TC on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 630-25W3250-1TC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 630-25W3250-1TC?
CurrentRating(Amps) 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A 5A, 10A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)