EDAC Inc. 630-21W4250-2T1
Part No.:
630-21W4250-2T1
Datasheet:
630-21W4250-2T1.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 630-21W4250-2T1 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 630-21W4250-2T1 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 630-21W4250-2T1?
CurrentRating(Amps) 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)