EDAC Inc. 630-11W1250-4N5
Part No.:
630-11W1250-4N5
Datasheet:
630-11W1250-4N5.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 630-11W1250-4N5 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 630-11W1250-4N5 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 630-11W1250-4N5?
CurrentRating(Amps) 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)