EDAC Inc. 630-11W1250-3ND
Part No.:
630-11W1250-3ND
Datasheet:
630-11W1250-3ND.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 630-11W1250-3ND on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 630-11W1250-3ND price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 630-11W1250-3ND?
FlangeFeature Mating Side (M3) Mating Side (M3) Mating Side (M3) Mating Side (M3) Mating Side (M3)
CurrentRating(Amps) 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A 5A, 30A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)