EDAC Inc. 629-25W3250-4TB
Part No.:
629-25W3250-4TB
Datasheet:
629-25W3250-4TB.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 629-25W3250-4TB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 629-25W3250-4TB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 629-25W3250-4TB?
CurrentRating(Amps) 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A 5A, 40A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)