EDAC Inc. 629-25W3240-2TE
Part No.:
629-25W3240-2TE
Datasheet:
629-25W3240-2TE.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 629-25W3240-2TE on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 629-25W3240-2TE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 629-25W3240-2TE?
FlangeFeature Mating Side (M3) Mating Side (M3) Mating Side (M3) Mating Side (M3) Mating Side (M3)
CurrentRating(Amps) 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A 5A, 20A
BacksetSpacing 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm) 0.370 (9.40mm)